Pamokų laikas

         1. 8.00-8.45

         2. 8.55-9.40

         3. 9.50-10.35

         4. 11.05-11.50

         5. 12.00-12.45

free counters

 

          Amsis gyvena čia -->>.

Naujienos

Rekomenduoju. Tinklalapis, kuriame ras nuoširdžios, įdomios,naudingos informacijos tiek tėveliai, mokytojai, tiek ir vaikai.

Vaikystes-sodas.lt

Kodėl tema 'vaikai ir technologijos' - apipinta mitais?
>> Read More

Savarankiškumas: ką daryti tėvų – sraigtasparnių laikais?
>> Read More

https://www.emokykla.lt/

Kodėl reikia ugdyti emocinį vaikų intelektą?
>> Read More

Lietuvos mažųjų žaidynių finalas – Jonavoje
>> Read More

Įdomu

Apie saugų internetą tėvams ir mokytojams.

Mokomoji medžiaga mokytojams ir tėvams.

Tema: „Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“

 

Tikslas: Ugdyti gebėjimą ir nuostatą, kad informacinėmis technologijomis naudotis reikia saugiai, atsakingai ir teisėtai, formuoti saugaus naršymo internete bei saugaus bendravimo nuostatas, supažindinti su mokomosiomis, kūrybinėmis kompiuterių programomis.

 

Priemonės:

Mokomoji priemonė parengta ActivInspire programa. Norint ją peržiūrėti reikia atsisiųsti programą https://support.prometheanworld.com/download/activinspire.html

ir instaliuoti į kompiuterį.

 

www.voki.com

https://www.mentimeter.com

https://www.polleverywhere.com/

 

Saugesnis internetas. Mokomoji medžiaga mokytojams ir tėvams.
Atsisiųsti
Saugesnis internetas 2018 pristatymui.fl
exe File 14.3 MB

Saugus elgesys internete naudojant mobiliuosius įrenginius


Naudinga žinoti: 4 programėlės tėvams, padėsiančios apsaugoti vaikus internete -- >>

MamaBear“: saugumui internete ir gatvėje.

Galvoje sukasi klausimai ką, kur ir su kuo jūsų vaikas veikia? Galite jų išvengti apsaugodami mažylį nuo internete tykančių pavojų. Savo ir vaiko telefone įdiekite programėlę „MamaBear“, kuri leis matyti visų šeimos narių buvimo vietą ir gauti pranešimus, kai jie atvyksta / išvyksta iš pasirinktos vietos. Programėlė išsiskiria tuo, kad leidžia sekti ir vaiko veiklą socialiniuose tinkluose, tad žinosite, su kuo jūsų mažylis susirašinėja, kokias nuotraukas ir įrašus įkelia, gauna arba kokiuose įrašuose būna pažymėtas.

 

„Geozilla“: sprendimas išmaniesiems telefonams ir laikrodžiams

Išsikrovęs vaiko telefonas – labai dažna ir nerimą kelianti problema. Nuotoliniu būdu šios bėdos išvengti turbūt nepavyks, tačiau su programėle „Geozilla“ galėsite stebėti, kokia yra vaiko telefono būsena. Negana to, tiksliai matysite jo buvimo vietą ir apie tai gausite pranešimus. Naudodamiesi privačia susirašinėjimo erdve, šeimos nariai galės saugiai bendrauti. Aplikacija puikiai veikia ir su išmaniaisiais laikrodžiais bei kitais prietaisais.

„OurPact“: interneto priegos kontrolė

Mažieji dažnai renkasi laužyti taisykles ir savo išmaniuoju telefonu, priešingai nei tėvų lengviau kontroliuojamu kompiuteriu, naudotis taip, kaip tik nori. Į savo ir vaiko telefoną įdiegę aplikaciją „OurPact“ galėsite nuotoliniu būdu kontroliuoti vaiko naudojamas programėles ir interneto prieigą, o prireikus – net jas blokuoti. Aplikacijoje galima nustatyti, kiek laiko per dieną arba tam tikru dienos metu galima naudotis telefonu, tad būsite tikri, kad vaikas nežais telefonu pamokų metu. Be to, savo išmaniuoju bus galima bet kada suteikti daugiau arba mažiau prieigos prie programėlių.

„Monster Messenger“: susirašinėjimo platforma vaikams

 

Visiškai atriboti vaiką nuo socialinių tinklų šiame amžiuje būtų itin sudėtinga užduotis. Laimei, egzistuoja vaikiška susirašinėjimo platforma „Monster Messenger“, kuri puikiai tiks virtualaus bendravimo mokymuisi. Vaikams skirta aplikacija ne tik nuotaikingesnė, bet ir suteikia daugiau kontrolės tėvams. Programėlė yra saugi, nes be tėvų patvirtinimo negalima pridėti naujų kontaktų, tad vaikai bus apsaugoti nuo bendravimo su nepažįstamaisiais. Taip pat programėlėje yra įdiegta sistema prieš patyčias, kurios dėka galima pranešti blogai besielgiančius vartotojus arba paprasčiausiai juos užblokuoti.


About | Privacy Policy | Cookie Policy | Sitemap
Obelių gimnazija. Mokytoja Dalia Skeirienė.