Pamokų laikas

         1. 8.00-8.45

         2. 8.55-9.40

         3. 9.50-10.35

         4. 11.05-11.50

         5. 12.00-12.45

free counters

 

          Amsis gyvena čia -->>.

Naujienos

Rekomenduoju. Tinklalapis, kuriame ras nuoširdžios, įdomios,naudingos informacijos tiek tėveliai, mokytojai, tiek ir vaikai.

Vaikystes-sodas.lt

Kodėl tema 'vaikai ir technologijos' - apipinta mitais?
>> Read More

Savarankiškumas: ką daryti tėvų – sraigtasparnių laikais?
>> Read More

https://www.emokykla.lt/

Kodėl reikia ugdyti emocinį vaikų intelektą?
>> Read More

Lietuvos mažųjų žaidynių finalas – Jonavoje
>> Read More

Įdomu

Naujienos

2016 m. gegužės 19 d.

Parengė Skaistė Naidionova ir Dalia Skeirienė

 

Susitinkame su laiško draugais

 

 

       Du metus mūsų klasės mokiniai laiškais bendravo su Panevėžio Senvagės progimnazijos pradinių klasių mokiniais. Šių metų pavasarį mokytoja pasiūlė susitikti su bendraamžiais.

 

       Nekantriai laukėme tos dienos ir pagaliau gegužės 18 d. susėdome į autobusą. Daugelis mergaičių labai jaudinosi. Nerimavo ir berniukai nors, tai bandė nuslėpti. Po ilgo važiavimo autobusu, nes kelias remontuojamas, pagaliau pamatėme savo draugus.

 

      Naujieji mūsų draugai mus pasitiko su šypsena, nors buvo galima pastebėti, kad taip pat jaudinasi. Mokytojos mums pasiūlė spėti ir susirasti draugus su kuriais susirašinėjome. Vieniems ši užduotis buvo lengva, nes laiškuose buvo pasikeitę asmeninėmis nuotraukomis, ar bendravę Facebook virtualioje erdvėje, kitiems buvo nelengvas iššūkis. Tačiau geranoriškumas, nuoširdus abipusis bendravimas greit vieni kitiems padėjo surasti laiško draugus. Bendraudami, dalindamiesi patirtimi, diskutuodami apie standartizuotus testus vaišinomės keptais skanėstais. Vėliau mūsų naujieji draugai aprodė savo mokyklą, lauko aikšteles, žaidėme žaidimus. Susitikimo pabaigoje visi kartu autobusais keliavome į kino teatrą Babilone kur žiūrėjome filmą šeimai „Piktieji paukščiai“.

 

      Po filmo reikėjo atsisveikinti su bendraamžiais. Buvo liūdnoka. Palinkėjome vieni kitiems geros vasaros, pasižadėjome ir toliau palaikyti ryšius.

 

Atsiliepimai:

„Džiaugiuosi šiuo projektu, jo prasme. Mokiniai ne tik mokėsi rašyti laiškus, rašyti aprašymą, pasakojimą, bet mokėsi ir bendrauti, kultūringai elgtis. Susitikimo metu tiek Panevėžio, tiek mūsų klasės vaikai  žavėjo nuoširdžiu  ir mandagiu bendravimu. "  Mokytoja.

 

Kelionė į Panevėžį buvo labai smagi. Tačiau labai nepatiko sėdėti autobuse tris valandas, kol nuvažiavome ir grįžome. Kai susitikome su savo susirašinėjimo draugais, įteikėme jiems dovanas, pasikalbėjome ir ėjome žaisti futbolą. Gaila, kad negalėjome pažaisti ilgiau, nes mokytojos pranešė, kad laikas vykti į kino teatrą žiūrėti filmo „Piktieji paukščiai''.  Norėčiau dar kartą susitikti su savo draugais, nes buvo labai smagu!". Regimantas

 

Akimirkos -->>

 

 

2016 m. balandžio 2 d.

Dėmesio!

   Šį mėnesį vyks „Smalsučio" konkursas. Konkursas vyks dviem etapais. Kas savaitę ir balandžio mėnesio pabaigoje, mokiniai, kurie pateiks daugiausiai teisingų atsakymų bus apdovanoti.

Sąlygos:

   Kiekvieną dieną bus pateikiamas klausimas į kurį  mokiniai turės atsakyti. Atsakymą parašys ir įdės į klasėje esančią dėžutę.

 

Eiga:

  1. klausimas pateikiamas klasės tinklalapyje ir gimnazijos pirmame aukšte esančioje piešimui skirtoje sienoje.
  2. 4 klasės mokiniai sekančią dieną atsakymą gimnazijos pirmame esančioje lentoje parašo atsakymą.
  3. penktadieniais apdovanojamas savaitės „Smalsutis"
  4. mėnesio pabaigoje apdovanojamas klasės mėnesio „Smalsutis"

Sėkmės!

 

2016 m. kovo 10 d.

 

     Kovo 10 d. gimnazijoje vyko renginys skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jau nuo pat ryto buvo pastebimi ženklai, kad ši diena gimnazijos mokiniams ypatinga, nes kiekvienas mokinys buvo pasipuošęs tam tikra Lietuvos valstybės simbolika (spalva, spalvų deriniu). 8 val. mokiniai, mokytojai iškilmingai sudėliojo gyvus žodžius „Kovo 11!" ir skambant dainai „Geltona spalva, tai saulė..." ritmingai mojavo skirtingų spalvų balionais.

    Smagu, kad mūsų klasė buvo pastebėta ir apdovanota saldžiu prizu už aktyvų ir bendruomenišką pasipuošimą šios šventės proga. Ačiū už idėją Alinos Janiulytės auklėtojai Kristinai Kaluinienei.

2016 m. kovo 10 d.

     Didžiausias žmogaus nuopelnas yra atkaklumas nugalint sunkiausias kliūtis.

                                                                                           Liudvigas van Bethovenas                        Smagu pasidžiaugti, kad Martynas Pitrėnas, Nikas Lapienis atsakingai ir aktyviai dalyvauja matmintinio konkurse.

    Džiugi iniciatyva, kad Martynas Pitrėnas, Matas Paukšta savo dalykines žinias gilina atliekant Olympio paruoštas užduotis.

2016 m. kovo 10 d.

 

      Dėkojame Skaistei ir Ievai už dalyvavimą rajoniniame raiškiojo skaitymo konkurse. Mergaitėms įteiktos Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro padėkos.

2016 m. kovo 8 d.

 

Gimnazijoje raiškiojo skaitymo konkursas

   Kovo 8 d. gimnazijoje vyko 1-4 klasių raiškiojo skaitymo konkursas. Mūsų klasę atstovavo net 5 mokinės, tai Radvilė Kurklietytė, Skaistė Naidionova, Dovilė Barauskaitė, Evelina Dručkutė ir Ieva Jalnionytė.

   Džiaugiamės, kad mergaitės visos puikiai pasirodė konkurse. Tačiau komisija 3-4 klasių grupėje privalėjo išrinkti nugalėtojus. Sveikiname Eveliną Dručkutę, kuri užėmė III vietą, Skaistę Naidionovą, ji užėmė II vietą, I vietą laimėjo Ieva Jalnionytė. Ieva ir Skaistė vyks į rajoninį raiškiojo skaitymo konkursą kovo 10 d. Linkime joms sėkmės!

2016 m. kovo 5 d.

 

Ketvirtokai Coder Dojo programavimo mokymuose

 

    Šeštadienio rytą, kovo 5 d, mokiniai, tėveliai, mokytojai buvo kviečiami  į programavimo mokymus.  Mūsų klasės mokiniai: Andrius Kaderas, Matas Paukšta, Skaistė Naidionova ir Radvilė Kurklietytė dalyvavo susitikime su programuotojais, išklausė pirmąsias programavimo pamokas. Susipažino su Corer Dojo veikla. Mokėsi kurti asmeninį tinklalapį. Daugiau -->>

2016 m. kovo 4 d.

Parengė Radvilė Kurklietytė

Išvyka 

 

     Per Kalėdas rėmėjai mūsų klasei padovanojo kelionę į Anykščių baseiną. Tą pačią dieną suplanavome nuvažiuoti į Kauno aerouostą.

    Pagaliau atėjo ta lauktoji diena. Kelionės metu ne tik žaidėme, bet ir mokėmės: fiksavome spidometro parodymus, kad grįžę namo apskaičiuotumėme kokiu greičiu autobusas važiavo, kiek kilometrų nuvažiavome. Kelionė neprailgo, nes buvo linksma: daug šmaikštavome, juokėmės , dainavome, žaidėme.

 

     Kai atvykome į Kauno aerouostą Karmėlavoje, turėjome eiti į mėlynos spalvos angarą. Prie įėjimo mūsų laukė patikra. Turėjome praeiti pro vartus, nusirengti striukes, nusimauti batus. Juos sudėjome į dėžes ir jie ratukais nudardėjo patikrai. Basi praėjome pro metalo detektorių. Kai ėjau aš, jis supypsėjo. Labai išsigandau! Apsauga mane patikrino nuo galvos iki kojų, viskas buvo gerai, tačiau kurį laiką buvau vis dar įsitempusi. Visus apžiūrėjo, pagaliau galėjome eiti į mėlyną angarą. Atidarė vartus ir mes išvydome didžiulį „Ryanair“ lėktuvą. Netekome amo. Tuo metu mechanikai jį tvarkė. Atsakingas žmogus mums  papasakojo apie lėktuvus ir pačią įmonę. Vėliau ėjome lėktuvus apžiūrėti iš arčiau. Labai nudžiugome, kai mums pasakė, jog  turime galimybę įlipti į lėktuvą. Ten ėjome grupelėmis. Aš ėjau su Evelina, Skaiste N, Dovile, Skaiste K. Virpėdamos įlipome į lėktuvą. Mums leido pažiūrėti piloto kabiną. Ten buvo tiek daug mygtukų! Dar turėjome galimybę atsisėsti į keleivio kėdę. Jos buvo labai patogios!

 

     Po ekskursijos po Kauno aerouostą kėblinome valgyti didžiųjų Karmėlavos cepelinų. Jie mums labai patiko.

 

     Pajudėjome iš Karmėlavos į Anykščius. Kelionė nebuvo ilga, nes su puikia kompanija laikas prabėgo greitai. Baseinas mus pasitiko savo savitu kvapu. Persirengę greitai nėrėme į pramogas. Baseine plaukiojome, mirkome "burbulinėje" vonioje, kaitome pirtyse. Greit prabėgo  dvi valandos baseine.

     Ši kelionė buvo ypatinga!

 

 

 

2016 m. vasario 12 d.

       Neįprastas penktadienis gimnazijoje, nes organizavimo funkcijas perėmė mokiniai. Norėčiau pasidžiaugti klasės mokinių iniciatyva patiems organizuoti renginį klasėje, kuriame susipynė dvi gražios temos - meilė ir Lietuva.

        Į šventę ketvirtokai pasikvietė trečiokus. Užduočių gausa ir įvairumas neleido nuobodžiauti. Renginio vedėjos -  Radvilė ir Evelina.

        Renginio pabaigoje visi klasės mokiniai gavo padėkas už įvairias asmenines iniciatyvas. O šilčiausia tai, kad padėkos buvo paruoštos pačių vaikų, nespausdintos ir nekopijuotos. Didžiuojuosi puikiu klasės bendruomenišku darbu ir rezultatu. 

          Neįprasta diena užbaigta dailės ir technologijų pamoka, kurioje mokiniai patys mokė savo draugus pasigaminti Valentino dienai skirtas širdeles. Gal ir prireikė mokytojos pagalbos, bet tik dėl to, kad renginį organizuoti kelias dienas tikrai nėra lengva. Kai kurie organizatoriai buvo lengvai, kūrybiškai išsekę.

         


2016 m. vasario 10 d.

     Mūsų sėkmės

     Vasario 10 d. vyko Rokiškio rajono 4 klasių raštingiausio mokinio konkursas „Aš moku rašyti lietuviškai". Konkurse dalyvavo Dovilė Barkauskaitė ir Radvilė Kurklietytė. Buvo išrinkti 7 rajono raštingiausi ketvirtokai. Sveikiname Radvilę Kurklietytę, kuri yra viena iš nugalėtojų. Vasario mėnesio pabaigoje Radvilė dalyvaus Jonavoje organizuojamame respublikiniame  ketvirtų klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurse „Rašau diktantą 2016"

 

   Vasario 10 d. Skaistė Naidionova atliko istorijos kengūros užduotis. Džiaugiamės Skaistės iniciatyva, noru išbandyti save ir pasitikrinti žinias.

 

    Sveikiname 3-4 klasių komandą Rokiškio rajono estafečių turnyre „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ užėmus II-ąją vietą.
    Estafečių turnyre dalyvavo Svajūnas Senkevičius, Skaistė Naidionova, Martynas Kugrėnas, Martynas Pitrėnas, Evelina Dručkutė, Deimantė Masevičiūtė, Radvilė Kuklietytė, Nikas Lapienis, Regimantas Pugžlys.

2016 m. vasario 5 d.

 

    Pusmečio pasiekimai

2016 m sausio 21 d.

 

E. pamoka "Saugus internetas su EŽIU"
   Moksleiviai puikiai žino, kaip naudotis daugeliu išmaniųjų programėlių ir socialiniais tinklais, tačiau retai susimąsto, kokios grėsmės jų tyko internete. Šiandien, kai pas kone kiekvieną mūsų 20160121 120339internetas yra tiesiog kišenėje, sausio 21 d Obelių gimnazijos 2-4 klasių pradinukai dalyvavo profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!“ e. pamokoje „Saugus internete su EŽIU“., kurioje aptarė svarbiausius saugumo klausimus: mobiliojo įrenginio paruošimą ir naudojimą, saugų elgesį internete, elektronines patyčias, socialinius tinklus.
   Pirmiausia lektorius mokinius supažindino kokie pavojai slypi atidarius neaiškius laiškus el pašte ar žinutę telefone, paaiškino, kad gali būti paimta visa informaciją iš telefono, ar kompiuterio, kuri virtualiose erdvėse gali klaidžioti ne vienerius metus, patekęs virusas gali panaikinti visus kompiuteryje esančius dokumentus. Mokė kaip saugiai į telefoną atsisiųsti programėles.
Ypatingą dėmesį lektorius skyrė elektroninėms patyčioms. Vyko virtuali diskusija, kaip patyčių išvengti, skatino nebūti abejingiems, kai šalia vyksta patyčios, mokiniai klausėsi įžymių žmonių komentarų apie patyčias. Nors dėl interneto ryšio strigo filmukų peržiūra, mokiniai į namus keliavo nusiteikę filmukus peržiūrėti namuose, matyvavo tai, kad patyčias smerkė pats mėgiamiausias vaikų aktorius Mantas Stonkus. Po pamokos, aptarę tai ką išgirdo, mokiniai buvo paskatinti įgyta patirtimi, žiniomis pasidalinti su tėveliais.

2015 m. gruodžio 17 d.

Kalėdinių renginių pradžia 4 klasėje

 

   Ankstų ketvirtadienio rytą, kažkas pabeldė į ketvirtokų duris.  Į klasę įžengę svečiai buvo pasitikti draugiškomis, šiltomis emocijomis, nes jie mokiniams jau gerai pažįstami žmonės, kurie antrus metus globoja ir patarimais, dovanėlėmis mokinius skatina siekti gerų mokymosi rezultatų - tai klasės rėmėjai kooperatinės bendrovės „SV Obeliai" direktorius Henrikas Asauskas ir Snieguolė Renata Mitalauskienė. Svečiai kartu su mokiniais dalyvavo pamokoje-viktorinoje apie Kūčių ir Kalėdų papročius. Mokinė Skaistė Naidionova pristatė savarankiškai parengtą medžiagą apie Kūčių patiekalus, bei simboliką. Vėliau visų laukė viktorina, kurios metu į klausimus buvo atsakinėjama ActivExpression aktyvaus atsako pulteliais. Atsakinėjant tikslas buvo, kad atsakymai visų būtų teisingi, kad tik aptarus ir nusprendus, kuris tinkamas atsakymas, spausti pasirinkimą pulteliuose.  Visi džiaugėsi gerais rezultatais, gebėjimu bendrauti ir bendradarbiaujanti.

 

   Ketvirtokams rėmėjai, už gebėjimą draugiškai dirbti komandose, perdavė dovanėlę nuo Kalėdų senelio - išvyką į Anykščių baseiną.

   „Gera širdį, kai matai, kaip žiba vaikų akys, kad jų veiduose nuoširdžios šypsenos ir tikrai žinau, kad tokie paskatinimai verti tikslo. Ačiū geranoriškiems, norintiems duoti žmonėms. Gražių švenčių..." - Dalia Skeirienė.

2015 m. gruodžio 13 d.

Mokytoja iš Suomijos

dalinasi Suomijos žinių portalo informacija "Kodėl neramūs vaikai?"


     Šiandien nacionalinis Suomijos žinių portalas trenkė žaibu tiesiai į tėvus ir padarė tokią išvadą, kad neramumas yra psichinis elgesio sutrikimas, o vis didėjantis neramių vaikų skaičius iš dalies susijęs su tėvų neapgalvotu elgesiu. 
     O viskas labai paprasta. Mobilieji telefonai, kompiuteriai, televizoriai yra užvaldę mūsų gyvenimą. Vizualiniai ir garsiniai signalai trikdo ne tik mus - suaugusiuosius, bet ir vaikus, kurių smegenys dar tik formuojasi. Vaikų psichiatrės teigimu, nuolat įjungtas televizorius formuoja vaiko jusles, smegenis ir visą nervų sistemą. Prie nuolat besikeičiančių garsų ir vaizdų pripratęs vaikas nebesugeba orientuotis tyloje, klausytis, būti ramus kitų draugijoje, reikšti jausmų ir koncentruoti minčių. Specialistai teigia, kad vaiko gebėjimai reikšti emocijas vystosi tik glaudžiai bendraujant su suaugusiaisiais. Daugelis tėvų net nepagalvoja, kad paliktas prie televizoriaus naujagimis tiesiog lieka už gyvosios komunikacijos ribų. 
     Kitas didžiulis trukdys yra mobilusis telefonas. Dažnai tėvai kalba telefonu ar rašo/skaito tekstus visai nekreipdami dėmesio į šalia esančią atžalą. Mažųjų pasaulio atradimai, mintys ar išvados lieka tiesiog neišgirsti kažkur anapus. 
Kai kurie vaikų darželiai netgi pakabino ant vartų skelbimą, kad ateidami atsiimti vaikų, telefonus tėvai paliktų kišenėje ir išklausytų mažylių, kurie turi tikrai daug ką papasakoti apie praėjusią dieną.
      O psichiatrai sudarė tėvams griežtas rekomendacijas:

1. Televizorius nejungiamas, jeigu vaikui dar nėra suėję vieneri metai.
2. Televizorius įjungiamas retai ir trumpam, jeigu vaikas 1-3 metų amžiaus. Beje, tokio amžiaus vaikui rekomenduojama vos pusvalandis televizoriaus žiūrėjimo.
3. Telefonu kalbėti tik tuomet, kai vaikas miega. Nebent reikalas gyvybės ir mirties svarbumo.
4. Suaugusiems- max 2 valandos naršymo internete. Tiek turėtų pakakti sutvarkyti visus svarbiausius reikalus, o visą kitą laiką skirti gyvam bendravimui.

Šaltinis: http://suomiskas-ugdymas.blogspot.lt/2015/11/neramus-vaikai-tevu-kalte.html

2015 m. gruodžio 9 d.

Sveikinimai!

   Sveikiname Obelių gimnazijos pradinių klasių komandą rajoniniame Kalėdiniame kvadrato turnyre užėmus III prizinę vietą. Mokinukai turnyro metu parodė puikų žaidimą, degė energija, demonstravo gebėjimą pergudrauti varžovus bei greitus kamuolio perdavimus retinant priešininkų gretas ir tiesiog mėgavosi žaidimu.

   Sveikiname Martyną Pitrėną, Svajūną Senkevičių, Niką Lapienį, Martyną Kugrėną, Matą Paukštą, Valentiną Jankeliūną, Deimantę Masevičiūtę, Eveliną Dručkutę, Ievą Misiūnaitę, Gabrielę Vaitasiūtę, Miglę Liaudanskaitę, Matą Dobrovolskį, Faustą Daščiorą, Ernestą Dručkų.

 

2015 m. gruodžio 2 d.

Ketvirtokai dalyvauja konkurse. kuriame pristato Obelius projekte "Čia Lietuva. Čia mano namai". Konkursas -->>2015 m. lapkričio 13 d.

Virtuali parodėlė "Kitokie". -->

2015 m. lapkričio 11 d.

Virtuali parodėlė "Ąsotėliai". -->>

Kvietimas dalyvauti Kalėdiniuose konkursuose


    Kviečiame dalyvauti „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“ piešinių konkurse. Šiuometinio konkurso NAUJIENA – nuotraukų koliažo kategorija.
Konkursui teikiami Kalėdų švenčių tematikai skirti, originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos ir prozos darbai, kurie bus skirstomi į dvi kategorijas: piešinių ir nuotraukų koliažo. Konkurse gali dalyvauti visų tipų mokyklų, teikiančių pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, moksleiviai. Moksleiviai piešinių kategorijoje skirstomi į tris amžiaus grupes:
- I-IV klasės
- V-VIII klasės
- IX-XII klasės
Moksleiviai į amžiaus grupes nuotraukų koliažo kategorijoje neskirstomi.
Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus.
Konkurso organizatoriai: Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Švietimo informacinių technologijų centro (ITC), VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC), Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas.

Daugiau informacijos http://www.itmc.lt/kompiuterine-kaledu-pasaka/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Kviečiu dalyvauti respublikiniame 1-4 pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Iliustracija perskaitytai knygai“.

    

  • Vienai mokyklai leidžiama pateikti ne daugiau 10-ies darbų kiekvienoje amžiaus grupėje.
  • Dalyvis Konkursui turi pateikti originalų darbą, atliktą pasirinktu grafiniu redaktoriumi.
  • Konkursui teikiami darbai JPG formatu, darbo dydis iki 2 MB.

    Vertinant atsižvelgiama į pateikto darbo idėjos ir atlikimo originalumą, meniškumą, piešinio kultūrą.

Daugiau informacijos http://e-piesiniai.eu/nuostatai.html?


2015 m. spalio 26 d.

Matematikos eksperto žinios


     Galime pasidžiaugti, kad praeitos savaitės bendras darbas, užsispyrimas davė gerus rezultatus. Esame pirmi savaitės suvestinėje. Ačiū aktyvistams.

2015 m. spalio 23 d.

Ketvirtokai Helovyniškoje naktyje. Akimirkos -->>

2015-10-13

Sportiška diena gimnazijoje

2015-10-09

Taškuotas ruduo

2015 m. spalio 5 d.

Nuoširdus AČIŪ už sveikinimus mokinukams ir jų tėveliams...

2015 m. rugsėjo 13 d.

Ketvirtokai Obelinės kermošiuje

 

       Miestelio švenčių renginių maratono trečioji diena prasidėjo tradicine Obelinės muge. Vieni iš Obelių gimnazijos kermošiaus atstovų buvo ketvirtokai. Nuo ankstaus ryto Obelių miestelio turgelyje  labai atsakingai prekybai ruošėsi Skaistė K., Skaistė N., Deimantė, Evelina, Martynas P., Ieva.

       Visos klasė vardu nuoširdų Ačiū tariame Tėveliams Skaistės K., Skaistės N., Deimantės, Evelinos, Martyno P., Ievos atskubėjusiems į pagalbą ir padėjusiems klasės prekybos stalą aprūpinti gardžiais kepiniais, sūriu ir netgi puošybos elementais kermošiuje.

        

      


About | Privacy Policy | Cookie Policy | Sitemap
Obelių gimnazija. Mokytoja Dalia Skeirienė.