Pamokų laikas

         1. 8.00-8.45

         2. 8.55-9.40

         3. 9.50-10.35

         4. 11.05-11.50

         5. 12.00-12.45

free counters

 

          Amsis gyvena čia -->>.

Naujienos

Rekomenduoju. Tinklalapis, kuriame ras nuoširdžios, įdomios,naudingos informacijos tiek tėveliai, mokytojai, tiek ir vaikai.

Vaikystes-sodas.lt

Kodėl tema 'vaikai ir technologijos' - apipinta mitais?
>> Read More

Savarankiškumas: ką daryti tėvų – sraigtasparnių laikais?
>> Read More

https://www.emokykla.lt/

Kodėl reikia ugdyti emocinį vaikų intelektą?
>> Read More

Lietuvos mažųjų žaidynių finalas – Jonavoje
>> Read More

Įdomu

Naujienos

Mieli mokiniai, tėveliai,

Kviečiame rugpjūčio 3-6 dienomis prisijungti prie mokinių idėjos realizavimo, kuriant laisvalaikio erdvę Obeliuose drauge su "Keliaujančios architektūros dirbtuvės" komanda. Tai šmaikčių, šiuolaikiškų, įdomių, kūrybingų žmonių komanda. Apie jų veiklas daugiau

-->>

-->>

-->>

2015 m. gegužės 15 d.


Popietė

"Iš visos širdies"

Obelių gimnazijoje   Gražią gegužės penktadienio popietę, 2015-05-15, mažų baltų pėdučių takeliu, į Obelių gimnazijos valgyklą skubėjo mokinių tėveliai, seneliai, auklėtojai.  Padėkos švente „Iš visos širdies“ buvo užbaigtas projektas, kurio metu buvo siekiama išmokti džiaugtis net ir mažais gerais darbais, burti, stiprinti Obelių gimnazijos bendruomenę – mokinius, tėvus, mokytojus, auklėtojus, administracijos darbuotojus, vadovus, pagalbinius darbuotojus.

    Dvi savaites pirmo aukšto fojė, visų akis viliojo tėvelių, močiučių, senelių, mokytojų, gimnazijos pagalbinių darbuotojų rankdarbiai. O gegužės 15 dieną įvyko apibendrinamasis renginys, kurio metu kiekviena gimnazijos klasė savo tėveliams, seneliams, auklėtojams dėkojo daina, šokiu, eilėmis ar laišku už pagalbą, paramą, supratimą. Obelių gimnazijos direktorius Jonas Bulovas ir klasės mokytojos įteikė padėkas mokinių tėveliams, auklėtojams už aktyvų dalyvavimą klasės, mokyklos gyvenime, savanorišką pagalbą bei už dalyvavimą parodoje.

Daugiau -->>

 

 

2015 m. gegužės 9 d.


 Kaip išmatuoti skaitytojo ūgį? Daugiau -->>

2015 m. kovo 27 d.

      Konferencija " Gamta vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas"
     

          Kovo 27 dieną Evelina Dručkutė, Skaistė Naidionova ir Radvilė Kurklietytė vyko į tarptautinę pradinių klasių mokinių konferenciją „Gamta vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas “, kuri vyko Mato Slančiausko progimnazijoje Joniškyje. Mokinės skaitė pranešimą „Ką pasakoja mūsų kiemo medžiai?“.

       Mokinės pristatė klasėje vykdytą projektą, kurio metu buvo tyrinėjimi Obelių gimnazijos teritorijoje augantys medžiai. Projekto metu mokiniai mokėsi atpažinti medžius žiemos metu, kaip apskaičiuoti medžio aukštį paprasčiausiomis priemonėmis, kaip apskaičiuoti medžio amžių, kokie požymiai ant medžių padeda nustatyti pasaulio šalių kryptis, kaip saugoti medžius, kad jie nenyktų. Daug medžių paslapčių papasakojo Obelių girininko pavaduotojas Kęstuis Pivoriūnas. Į projekto metu iškilusius klausimus atsakyti padėjo mokytoja Regina Vainienė ir 7 klasės mokinė Viltė Kundelytė. Daugiau -->>

2015 m. kovo 20 d.

     Diena verta 100 balų...
   

   Šiandien Obelių gimnazijoje vyko raiškiojo skaitymo konkursas. Konkurse varžėsi geriausi klasių raiškiojo skaitymo atstovai dvejose grupėse: 1-2 klasių ir 3-4 klasių.

    Mūsų klasę atstovavo Evelina, Radvilė ir Skaistė. Mergaitės buvo atrinktos po atsakingo pasiruošimo klasės raiškiojo skaitymo konkurse.

     Pasibaigus gimnazijos raiškiojo skaitymo konkursui, nugalėtojomis paskelbtos Evelina ir Skaistė. Neliko neapdovanotas nei vienas konkurso dalyvis-vieniems įteikti padėkos raštai ir dovanėlės, kitiems saldūs prizai. 3-4 klasių grupėje Evelina užėmė III vietą, Skaistė - II vietą. Skaistė keliauja į rajoninį raiškiojo skaitymo konkursą, kuris vyks kovo 25 d. Rokiškyje, mokykloje-darželyje "Ąžuoliukas".

    Po konkurso lėkėme stebėti saulės užtemimo. Smagu, kad galimybe stebėti užtemimą, pasirūpino Ievutė. Galėjome saugiai pamatyti ryškų vaizdą pro specialiai tamsintą stiklą. Pamačius vaizdą, kilo be galo daug klausimų: "Kodėl?" "Kaip tai vyksta?". Čia ir dabar suradome vaizdžios medžiagos virtualiose erdvėse, kuriose stebėjome aiškiai pateiktą medžiagą, kas vyksta saulės užtemimo metu.

      Dienos veiklas užbaigėme atliekant konkurso "Olympis" užduotis.

     

     

2015 m. vasario 27 d.

Turime naujus draugus...


      Penktadienį pamokoje mokiniai mokėsi rašyti laišką. Aptarė, kada mieliau, gauti ar rašyti laišką, kokį laišką malonu gauti, kas svarbu rašant laišką. Nutarę, kam rašys laišką, mokiniai dėliojo mintis juodraštyje, stengėsi atsižvelgti į laiško rašymo patarimus. Kai staiga, kažkas pabeldė į duris ir visų trečiokų nuostabai... paaiškėjo, kad paštininkė atnešė laiškus nuo bendraamžių, Vilniaus Žiniuko pradinės mokykos mokinių. Emocijos liejosi per kraštus, kiekvienas norėjo pasidžiaugti laiškais, kuriuos gavo. Nutarėme laiškus perskaityti garsiai.

       Teko mokiniams keisti laiško rašymo tvarką. Juk dabar reikės atsakyti į laišką...

       Labai tikimės, kad surasime naujų draugų Vilniuje.

2015 m. vasario 12 d.

2015 m. vasario 8 d.

SPORTAS-SVEIKATA!

2015 m. sausio 15 d.


       Dažnai pamirštame, kokie laimingi esame, kad galime lankyti mokyklą. Kiekvieną rytą tūkstančiai vaikų besivystančiose šalyse rizikuoja sveikata ir gyvybe, nes trokšta mokytis. Kartais jų kelias į mokyklą primena nenuspėjamą kliūčių ruožą. Daugiau -->>

2015 m. sausio 22 d.

Šiandien, aptarus, kas yra draugiškumas, mokiniai draugiškiausio mokinio titulą įteikė Evelinai Dručkutei. Antroje vietoje - Skaistė Naidionova.

2015 m. sausio 20 d.  


    Vieno aktyvisto mažai, bet, kai du trys... Ačiū Mato mamytei ir Radvilei už iniciatyvą ir pasidalinimą. --->>

2015 m. sausio 18 d.


Prasideda atrankinis 2015 metų "Matmintinio" varžybų etapas. Pirmojo etapo užduotis - natūrinių skaičių sudėtis. Pirmasis etapas yra lengviausias ir ilgiausias - jis tęsis netgi 7 savaites!

Treniruokitės, po to, kai manote, kad esate pasiruošę - sudalyvaukite "generalinėje repeticijoje". Jei viskas gerai - dalyvaukite varžybų pirmąjame etape.

Geriausi atrankinių varžybų dalyviai bus kviečiami į respublikos finalą vyksiantį Kaune, VDU Informatikos fakultete, balandžio 18 dieną.


                                                                                    Marius. www.matmintinis.lt 

2014 m. sausio 12 d.


Informacija mokiniams


    Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas kviečia dalyvauti Kalbų Kengūros, Istorijos Kengūros, Gamtos Kengūros konkursuose, kuriuose galite išbandyti savo žinias ir gebėjimus. Konkursas mokomas. Vienos programos vieno dalyvio mokestis - 1,74 € (6 litai).


2015 m. Gamtos Kengūros projekto dalyvių registracija:

Registracijos pradžia 2015-01-05

Registracijos pabaiga 2015-02-04


2015 m. Kalbų Kengūros projekto dalyvių registracija:

Registracijos pradžia  2015-01-05

Registracijos pabaiga 2015-02-232015 m. Istorijos Kengūros projekto dalyvių registracija:

Registracijos pradžia 2015-01-05

Registracijos pabaiga 2015-02-10


Daugiau informacijos -->>

2014 m gruodžio 18 d.

Staigmena


     Mūsų klasėje Kalėdiniai renginiai prasidėjo jau gruodžio 18 dieną. Netikėtai mus aplankė kooperatinės bendrovės „SV Obeliai" direktorius ir Snieguolė, kurie už pastangas mokytis gerai ir tik labai gerai, atnešė dovanų nuo Kalėdų senelio. Svečius pakvietėme drauge pasimokyti. Visų jau laukė ant stalų sudėliotos kompiuterinės pelės. Išbandėme dovanoto televizoriaus galimybes pamokoje, atliekant užduotis parengtas AktyvInspire programa. Direktorius papasakojo apie kooperatinės bendrovės „SV Obeliai"atliekamus darbus, pakvietė į svečius. Mes su didžiausiu malonumu pažadėjome būtinai tai padaryti.

   

2014 m lapkričio 25 d.


Apie mus rašo rajono spauda "Gimtasis Rokiškis". Daugiau -->>

Ir dar -->>

2014 m lapkričio 24 d.


Kompiuterinė "Kalėdų pasaka - 2014"


       Kviečiu savo trečiokėlius dalyvauti konkurse "Kalėdų pasaka-2014". Daugiau apie konkursą rasite čia -->>

2014 m. lapkričio 24 d.

 

    Kviečiame visus klasės ir Obelių gimnazijos bendruomenės narius palaikyti Respublikinio 1-4 pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurso „Mano šeimos šventės“ dalyves Skaistę Naidionovą ir Radvilę Kurklietytę. Tinklalapyje http://e-piesiniai.eu/?kategorija=3-4 suradę jų piešinukus, pasidžiaukite balsuodami ir paspausdami žvaigždutes.

                                       Klasės draugų sėkmė-mūsų visų sėkmė.

 2014 m. lapkričio 21 d.

 

Obelių gimnazijos trečiokai " Tapk Aktyvia klase" konkurso finalininkai

 

   
     Trečios klasės mokiniai dalyvavo „Tapk Aktyviąja klase“ konkurse, kurį organizavo leidykla „Šviesa“. Lapkričio 11 dieną trečiokus pasiekė džiugi žinia, parengtas motyvacinis filmukas padėjo patekti į finalą.

       Mokiniai buvo pakviesti į Litexpo rūmuose vykstančią parodą „ Mokykla 2014“. Pradinukai parodoje turėjo ne tik įdomią pamoką, bet ir puikią progą susipažinti su naujausiomis tecnologijomis, kuriomis yra galimybė ne tik žaisti, bet ir mokytis, kurti bei čia ir dabar gauti darbo rezultatus. Su mokytojų pagalba ir remiantis kompiuteryje pateikta schema, mokiniai gyvai jungė detales, kūrė robotukus. O koks džiaugsmas,  emocijas lydėjo, kai pačių rankomis kurti robotukai judėjo. O kur dar patirtis, orientuotis tokioje didelėje erdvėje? Patirtis pačiam klausinėti, apie jį sudominusį objektą, ar drąsa išbandyti, tai ko dar nė karto gyvenime nebandė?

       Po aktyvių praktinių įvairių priemonių bandymų, parodoje mokinių laukė pamoka,  kuri buvo vedama naudojantis „Aktyvios klasės“ metodika ir įrankiais (skaitmeninio mokymo lenta Promethean ActivPanel Touch 65 ir aktyvaus atsako sistema Promethean ActivExpression 2) . Tikras atradimas ir malonumas buvo pirmą kartą pajusti, kaip pirštu  stumiami paveiksliukai juda lenta, kaip po paveikslėliais galima rasti pasislėpusius atsakymus, stebėti, kas matyti pro padidinamąjį stiklą, ar judinant mažą langelį ieškoti, kaip keitėsi autobuso judėjimo vieta. Žinias mokiniai apibendrino atsakinėdami  į pateiktus klausimus aktyvaus atsako sistema Promethean ActivExpression 2, kiekvienas savo atsakymų rezultatus matė lentoje: į kelis atsakymus atasakė teisingai, kelintas klasėje atsakė teisingai ir pan. Įgytos žinios ir gebėjimai buvo aptarti  čia ir dabar. Visos pamokos veiklą mokiniai įsivertino siųsdami žinutes aktyvaus atsako sistemos pulteliais. Ir koks netikėtumas, kai visų atsakymai buvo pateikti lentoje: “Labai šauni pamoka, nes sužinojau, ko nežinojau”, “Įdomi, daug sužinojau.” “Ši pamoka buvo nuostabi” “Netikėta ir mokytis buvo linksma." "Ji man labai patiko, buvo labai įdomu, norėčiau, kad turėtumėm tokią lentą ir dirbtumėm taip”. Po pamokos klasės mokiniams, jų mokytojai, bei Obelių gimnazijos pavaduotojai Gitai Kolosovienei buvo įteiktas konkurso finanlininko sertifikatas “Tapkite aktyviąja Lietuvos klase” bei kiekvienam mokiniui įteiktos atminimo dovanėlės.

        Mokinių užsidegimas, aktyvus dalyvavimas pamokoje, bei galimybė išbandyti "Aktyvios klasės" sprendimus praktiškai, kurie padeda  lengviau, įdomiau mokytis - su kaupu pateisino visus lūkesčius, mokiniai įgyjo naujos gyvenimiškos patirties.  Gal nauji pojūčiai, gal jaudulys liečiantis prie "stebuklingos" lentos ekrano įtakojo tai, kad nebuvo išvengta klaidų. Bet kas gi neklysta? Neklysta tas, kuris nieko nedirba. O trečiokai moka mokytis ne tik iš kitų klaidų, bet ir iš savo.

        Kiekvienas parodos lankytojas atėjęs į pamoką turėjo galimybę pabūti ir pamatyti Aktyvios klasės mokinių patirtą mokymosi džiaugsmą.

      

                Akimirkos -->>

                Motyvacinis filmukas -->>

 

 

2014 m. rugsėjo 14 d.

Amatų mugei pasibaigus...


     Netradicine technika piešti trečiokų darbai, sulaukė miestelio bendruomenės dėmesio. Daugelį domino atlikimo technika, džiaugėsi, kad mažieji obeliečiai taip gražiai piešia. Martynas K. ir Skaistė N. stengėsi kiekvieną praeivį pradžiuginti klasėje pagamintais obuoliukais, kurių antroje pusėje vaikai dalinosi gardaus obuolių pyrago receptu.

          Ačiū Skaistei K., Martynukui K. už gerą nuotaiką, norą dalyvauti... Ačiū Tėveliams, draugams, kurie atvyko, palaikė, džiaugėsi drauge vaikų darbais. Norėtųsi palinkėti sėkmės kituose darbuose!

Mes TREČIOKAI!

Ruduo Obeliuose vaikų akimis


About | Privacy Policy | Cookie Policy | Sitemap
Obelių gimnazija. Mokytoja Dalia Skeirienė.