Pamokų laikas

         1. 8.00-8.45

         2. 8.55-9.40

         3. 9.50-10.35

         4. 11.05-11.50

         5. 12.00-12.45

free counters

 

          Amsis gyvena čia -->>.

Naujienos

Rekomenduoju. Tinklalapis, kuriame ras nuoširdžios, įdomios,naudingos informacijos tiek tėveliai, mokytojai, tiek ir vaikai.

Vaikystes-sodas.lt

Kodėl tema 'vaikai ir technologijos' - apipinta mitais?
>> Read More

Savarankiškumas: ką daryti tėvų – sraigtasparnių laikais?
>> Read More

https://www.emokykla.lt/

Kodėl reikia ugdyti emocinį vaikų intelektą?
>> Read More

Lietuvos mažųjų žaidynių finalas – Jonavoje
>> Read More

Įdomu

Naujienos

2013 m. gruodžio 11 d.

 

Tėveliams, ir net ik jiems...  10 dalykų, kuriuos reikia pasakyti savo vaikui. Daugiau-->>

 

Mūsų netradicinis vainikas
Mūsų netradicinis vainikas

2013 m. gruodžio 2 d.

Laukiam švenčių, laukiam Kūčių...


       Klasėje paskelbta gerumo ir staigmenų epidemija. Skaičiuosime dienas iki Kalėdų, mokysimės būti geresni, mandagesni, nestokoti dėmesio šalia esantiems.

    O, kad laukiamos šventės greičiau ateitų, skaičiuosime dienas ir... Kiekviena diena nustebins netikėtumais ir staigmenomis, kurių autoriai būsime mes patys.

     Liko 23 dienos iki Kalėdų. Jau sprogo balionai, kurie nešė kiekvienam skirtingus linkėjimus. O kiek emocijų, šypsenų, jaudulio sukėlė jų sprogdinimas! Čia daug kam prireikė drąsesnio draugo pagalbos ir patarimo.

       Liko 22 dienos iki Kalėdų. Andrėja pradžiugino dideliu saldainiu, kuriame buvo daug mažų saldainiukų, panašių į mus nenuoramas, padykusius, bet draugiškus ir nuoširdžius.

      Likus 21 dienai iki Kalėdų, klasėje pradėjo lyti saldainiais. Saldainių lietų priviliojo Andriukas. Skaistė ir jos mamytė, pateikė labai daug ir įdomių mįslių kiekvienam po vieną ir dar daugiau. O už teisingus įminimus visų laukė saldi dovanėlė.

      Likus 20 dienų iki Kalėdų. Žingsnis po žingsniuko artyn švenčių... Na, o šiandien Martynukas visiems klasės draugams ir mokytojai surengė rimtą žinių patikrinimą. Naujas mokytojas-Martynukas pabėrė krūvą užduočių, klausimų įvairių dalykų temomis, kurias mes jau mokėmės ir aptarėme. Smagu buvo, kad atsakymus žinojo daugelis (nebet tik kas nesiklausė atidžiai, arba mokytojas labai jaudinosi skelbdamas užduotį).

       Iki Kalėdų 19 dienų. Šį kartą saldžioji staigmena buvo pirmoji, kad užtektų jėgų Martyno parengtai užduočiai atlikti. Nelengva estafetė, kurios metu ne tik greičio, bet ir atidumo, susikaupimo reikėjo: su dviem pieštukais, pernešti ir perduoti trečią pieštuką komandos nariui, taip, kad jis nenukristų. Smagi pertrauka.

       Iki Kalėdų 16 dienų. Matas stengėsi kuo ilgiau neišsiduoti, kad šiandien jis pristatys užduotėlę. Ir štai... Matukas pašnibžda į ausį, kad jau metas. Visi klasės draugai sugrįžo prie savo suolų. Žaidimo vedantysis pristatinėjo paveikslėlyje pavaizduoto daikto savybes, o draugai turėjo spėti, kas gi ten nupiešta. Na ir kaip gi be saldumynų... Oi, kad tik dantukai liktų sveiki...

      Iki Kalėdų 15 dienų. Tikra protingų balionų fiesta. Andriukuii tėvelis atnešė didelį maišą. O kas jame? Ogi kiekvienam klasės mokiniui po balioną! Ne bet kokį! Kiekvienas turėjo užsirašyti ant baliono savo vardą ir atlikti skaičiavimo užduotį. Kas savarankiškai, kas su pagalba, bet draugiškai atliekamos užduotys buvo visos išspręstos. O už draugystę, pagalbą ir bendradarbiavimą vėl džiugino saldžios dovanėlės. Protingieji balionai tikro džiugesio suteikė pertraukų metu. O po pamokų... gal kas parsinešė kalėdinio klasės džiaugsmo ir į namus?

        Likus 14 dienų. Deimantė visus pavaišino saldainiukais.

       Liko 13 dienų. Šiandien teko pajudėti ir žodžius prisiminti. Evelina pasiūlė pažaisti. Suskirstė draugus į dvi komandas. Kiekvienas komandos narys, turėjo greitai sakyti žodžius iš nurodyto garso... Smagu buvo...

      Liko 12 dienų. Teko nemenkai paplušėti, kad pavyktų įminti mįsles, kurias parengė Skaistė N. Bet... kai kartu, tai menka bėda -  mįsles įminti pavyko! Saldus prizas už įmintą mįslę - tikras malonumas. Netikėtai, Radvilė pateikė dar vieną užduotį. Smagumas tame, kad kiekvienas gavo po dėlionės detalę ir reikėjo sudėti vieną paveikslėlį. Saldžiu prizu mėgavosi visi - svarbu buvo įdėta pastangų.

       Liko 9 dienos. Regimantas paskelbė užduotį: visi klasės draugai turės spėti žodžius, susijusius su mokykla. Jis te pasakė kiek žodyje yra garsų, bei kokiu garsu prasideda. Vyko tikras žodžių mūšis. Kai įstrigdavome, Regimantas mus gelbėdavo pasakydamas antrą garsą. Tikras smagumėlis! Visi žodžiai buvo pasakyti...

         8 dienos. Visada malonu, kai tau rodo dėmesį... Šiandien vaikai ant atvirukų rašė linkėjimus tokius, kokių patys labiasuiai norėtų. Lūkesčiais, svajonėmis dalinosi su klasės draugais. Vėliau atvirukus traukė atsitiktine tvarka. Kiek nedaug kartais reikia, kad draugas nusišypsotų...

           7 dienos. Susitikimas su Kalėdų seneliu Panevėžio lėlių vėžimo teatre.
Daugiau -->>

         Iki Kalėdų liko 6 dienos. Pasak Editos į mįslių rinkimą buvo įtraukta visa šeima.  Turtingas gruodis mįslėmis. Galima tegti, kad klasėje beveik visi vaikai perprato mįslių paslaptis. Už ko reikia "kabintis", kad ją pavyktų įminti...

           5 dienos. Klasėje vyko Kalėdinė Nykštukų viktorina. O Ievutė visiems linkėjimus pasiuntė su nuostabiu Seniu besmegeniu, kurį gamino drauge su mamyte.

             Gražaus švenčių laukimo namuose...

 

Advento kalendoriaus nykštukai
Advento kalendoriaus nykštukai

2013 m. lapkričio 11-15 d.

Laisvė būti


    Visą savaitę mokykloje-darželyje pradinėse klasėse vyko veiklos, kurių metu mokiniai, mokytojai analizavo, kokie mes esame šiandien, ko reikia, kad klasėje būtų gera, jauku, saugu. Savaitės veiklas vainikavo apibendrinimas, kurio metu klasės mokiniai pasidžiaugė savo klasės stipriosiomis gerosiomis savybėmis, bei išryškino, kokios tolenatiškos klasės požymio labai norėtų. Daugelyje klasių buvo numatyti žingsniai link pageidaujamo tolerntiškos klasės požymio.

     Tolerantiškos klasės stiprybė - tolerantiškas mokinys. Todėl visi mokyklos mokiniai augino nepaprastas popierines gėles, kurių žiedlapius vagojo žodžiai, kurie vardino, koks turėtų būti tolerantiškas mokinys. Akimirkos -->>

     Tolerantiškos klasės požymiai:

 • Vaikai neužgaulioja vieni kitų.
 • Su visais elgiamasi vienodai.
 • Visi stengiasi sukurti gerą mokymosi atmosferą.
 • Gerbia kitas kalbas ir jomis kalbančius žmones.
 • Visi vieni į kitus kreipiasi ir elgiasi pagarbiai ir nuoširdžiai.
 • Vieni kitiems rodo pagarbą.
 • Moka tartis, skatinti reikšti savo nuomonę.
 • Mokydamiesi moka bendradarbiauti.
 • Moka bendrai kartu išspręsti iškilusią problemą.
 • Moka kartu atlikti užduotį, atsižvelgdami į visų interesus.
 • Taikiai ir linksmai gyvena.
 • Supranta, kad kiekvienas žmogus yra nepaprastas, turi savo pomėgius, tradicijas.
 • Kiekvienas yra unikalus ir gerbiamas.
 • Atsakingi už savo poelgius.
 • Neprimeta kitam savo nuomonės.
 • Ginčus sprendžia diskutuodami ir pateikdami argumentus.
 • Nenaudoja smurto, jėgos, siekiant primesti savo pažiūras.
 • Moka draugiškai patys spręsti konfliktus.
 • Jei padaro skriaudą, moka prisipažinti, atsiprašyti.
 • Moka atleisti.
 • Moka susitaikyti ir sutaikyti.
 • Už savo poelgius atsakingi patys.
 • Klasėje gali būti savimi.
 • Klasėje saugu. (niekas manęs nemuša, nespardo, nestumdo, nežnaibo...)
 • Klasėje gali klausytis ir būti išklausyti. (klasėje niekas nespiegia, nerėkia, nešaukia ant manęs, atsižvelgiama į mano nuomonę)
 • ...
 • Klasėje jaučiasi laimingi.

2013 m. spalio 24 d.

Mūsų darbai darbeliai Dailės ir technologijų pamokose

Galerijoje patalpinti mokinių piešiniai:

Stebuklingos būtybės. Pamokų ciklas. Lietuvių kalbos pamokose mokėmės skirti sakmes ir padavimus, sekėme, analizavome, ieškojome skirtumų. Išsiaiškinę, kas būdinga sakmėms, vaikai kūrė naujas, dar nematytas ir neregėtas būtybes. Pamokoje vaikai dirbo grupėmis. Patys ieškojo būdų, kokią būtybę tapyti, kad patiktų grupės nariams. Vienoje grupėje kiekvienas vaikas piešė savarankiškai. Išrinkę labiausiai patikusią, ją perpiešė į didelį lapą. Kitoje grupėje kiekvienas piešė savo įsivaizduojamą stebuklingą būtybę, tačiau į bendrą piešinį buvo keliamos iš kiekvieno vaiko piešinio labiausiai patikusios detalės. Trečioji grupė pasitarė ir iš karto piešė ant didelio lapo. O ketvirtoji - dideliame lape nupiešė kiekvienas savo įsivaizduojamą stebuklingą mitinę būtybę. Nutapę paruošė pristatymus. Kiekviena būtybė turėjo savo vardą, bei stebuklingas savybes, kurios atsispindėjo piešiniuose. Puikiai padirbėjo visi klasės mokiniai.

Pasaulio medis. Aptarę pasaulio medžio kiekvienos dalies reikšmę, teptuku štampavo pasaulio medžio elementus, kuriais mūsų senoliai puošdavo kraičio skrynias, verpstes.

Atvirukas Mokytojui. Dalyvavimas parodoje. Į galeriją -->>

 

 

Žaidimai padedantys tobulinti atimties ir sudėties iki 20 skaičiavimo įgūdžius. Daugiau -->>

Rudens išdaigos

2013 m. spalio 10 d.

                  Šiandien fotoparatu fiksavome rudens spalvas ir išdaigas. Rinkome klevo lapus, stebėjome spalvų įvairovę, linijas, džiaugiamės lapų lietumi bei gražia bobų vasara... Daugiau -->>

Nuoširdus AČIŪ

2013 m. spalio 7 d.

         AČIŪ mano mokinukams, jų tėveliams už malonią staigmeną.

Piešiame Obelius

2013 m rugsėjo 6 d.

 

      Mūsų miestelio šventės proga klasėje vyko netradicinė dailės pamoka. Tikras išbandymas buvo pasiekti Obelių muziejaus aikštelę, nes gatvės remontuojamos ir gana nesaugios. Tačiau kiemais kiemeliais, vingiuotais takais takeliais tikslą pasiekėme ir akutėmis suradę, tai kas mums labai patinka,  kėlėme į piešimo lapus.

Daugiau -->>

Mūsų šventė...

Daugiau --->>   

Čia Jums, Mielos mūsų Mamytės...

 

Padėka Tėveliams,

        Ačiū Tėveliams, kurie surado laiko ir atvyko į atvirų durų dienos veiklas, kurių metu turėjo galimybę stebėti kūno kultūros, matematikos, lietuvių kalbos ir dailės ir technologijų pamokas. Kitą kartą kviečiu dar aktyviau dalyvauti.

                                                                                  Mokytoja

DĖMESIO!

     Kviečiu energingai prisijungti, prie projekto "Kuriame savo mokyklą kartu". I-II klasių mokiniai kurs aplinką, kurioje būtų smagu mokytis. Aplinkos kūrimas - mūsų visų indėlis. Vienas tikrai ne karys. Tad, paverskime tai mūsų visų bendru, gražiu siekiu.

     Pirmas ir labai reikalingas darbas - surinkti medžiagą. Tinka:

Plastikiniai buteliai su kamšteliais

Plastikiniai buteliai su rankenom

Ivairios audinių atraižos

Senas scenos užuolaidas (gal pavyktų)

Bulvių maišai

Nekondiciniai baldai

Įvairios plokštės

Apvalios malkos

Kartoninės dėžės

Medinės vaisių dėžės.

 

     Pasak mūsų kūrybos praktikės, galima rinkti viską

     Mokykloje jau laukia, mokinių rankomis sukurti, "konteineriai" skirti antrinėms žaliavoms rinkti.

 

      AČIŪ

           Ačiū, Radvilės, abiejų Martynukų, Regimanto, Mato tėveliams už pasiruošimą pirmiems darbams, kuriant mokyklos-darželio aplinką.

 

          Nuoširdi visų vaikų ir mano padėka Julijos mamytei ir Alinos auklėtojai už pagalbą atliekant užduotis netikėtumų labirinte. Tokia netradicine veikla mūsų mokykloje prasidėjo Pokyčių mokyklos projektas "Kuriame mokyklą visi kartu". O kartu, tai -  ir mokiniai, ir tėveliai, ir mokytojai, ir netgi miestelio bendruomenė...

                                                                       Mokytoja     Dalia

 

Dėmesio mokiniams,

         Kviečiu mažuosius matematikus dalyvauti respublikiniame konkurse "Matmintinyje".

                Tokią pat galimybę turi ir jų tėveliai. Paspaudę nuorodą rasite taisykles. O su pirmokais apie konkursą ir jo sąlygas dar kartą prisiminsime klasėje.

                                                                   Sėkmės.

Tėveliai,

 

        Nuoširdžiai Dėkoju už pagalbą organizuojant Kalėdinius renginius. Jūsų palaikymas, geranoriška iniciatyva labai svarbi, reikšminga ir reikalinga.

                                                                                                Mokytoja

Sveikininimai!

Mūsų pirmasis laimėjimas

       Sveikiname Skaistę Naidionovą respublikiniame konkurse "Kompiuterinė Kalėdų pasaka - 2012" užėmus ketvirtąją vietą.

Stop patyčioms. Austėjos Landsbergienės straipsnis apie patyčias privers susimąstyti tiek mokytoją, tiek tėvelį... Skaityti  -->>

Į pagalbą pirmokėliui net ir namuose. Spauskite čia -->>

Būsimo pirmoko kalbiniai gebėjimai

     Vaikas, pradėdamas eiti į mokyklą, turi būti ne tik socialiai subrendęs, bet ir tinkamai išlavinęs kalbą.

    Šešiametis turėtų taisyklingai tarti visus gimtosios kalbos garsus, ištarti įvairaus sunkumo žodžius, rišliai pasakoti. Jo žodynas turi būti turtingas, o kalba visiškai suprantama aplinkiniams.

Skaitymėliai būsimų pirmokų tėveliams

 

 • Kaip parengti vaiką mokyklai?  http://www.mamairvaikas.lt/tvs/kaip-parengti-vaika-mokyklai


About | Privacy Policy | Cookie Policy | Sitemap
Obelių gimnazija. Mokytoja Dalia Skeirienė.